Полезное

Як продати арештоване майно

Будь-який кредитор, який дає своїм клієнтам гроші під заставу майна, рано чи пізно стикається з необхідністю продати отриману нерухомість і інші закладені об’єкти. На сьогоднішній день є відразу кілька варіантів того, як це найпростіше можна було б зробити. Однак за фактом, не так вже й багато шансів, що ви зможете продати таке майно за нормальною ціною, що в підсумку зможе перекрити суму боргу. Навіть якщо суми буде і досить, то постраждати можуть в результаті самі боржники, так як та виручка, яка залишиться в підсумку реалізації майна, може бути просто смішною.

Саме тому завжди залишається актуальним питання продажу арештованого майна за максимально вигідною ціною. Якби була можливість вирішити цю проблему, то кредитори змогли б з легкістю вирішувати побутові питання. Насправді, вже зараз існує майданчик, на якому можна з непоганим результатом продавати такого роду об’єкти. Йдеться про всеукраїнський портал Прозорро, про який не з чуток знає кожен поважаючий себе бізнесмен. Даний портал створений спеціально для того, щоб проводити там різного роду аукціони. В результаті, одне підприємство отримує можливість вигідно збути свою продукцію, а інше — придбати якісний товар за все ще привабливою вартістю.

Але як це стосується арештованого майна? Насправді, сферу діяльності даного майданчика вже непогано розширено, що в підсумку дало можливість додати деякі додаткові можливості для учасників. Також на підході такі важливі процеси, як продаж землі, так що тут мова йде про дійсно серйозне розширення. Якщо ви хочете мати можливість продавати арештоване майно за максимально привабливою ціною, то дуже важливо знайти майданчик, де б була присутня велика кількість потенційних покупців, які зможуть здійснити покупку. Саме Прозорро і може виступити в цій ситуації першокласним варіантом.

Який портал продажу арештованого майна обрати?

Реєстрацію на порталі можна пройти тільки через акредитовані майданчики, на зразок цього sale.uub.com.ua. Через нього буде дуже зручно працювати з порталом, так як там кожному користувачеві надаються деякі цікаві додаткові інструменти. З їх допомогою кожен бізнесмен може з легкістю зорієнтуватися в тому, що потрібно робити на порталі і почати приймати правильні рішення вже в перший день реєстрації.

Окремо варто сказати про те, що процес реалізації арештованого майна повинен бути влаштований так, щоб в результаті була можливість отримати максимально можливий прибуток. На практиці це все куди складніше, ніж може здатися на перший погляд, однак з цієї ситуації звичайно ж є вихід. В першу чергу варто подумати про те, що формат електронних аукціонів останнім часом користується високою популярністю Зараз вже складно знайти підприємство, яке б не працювало з такого роду аукціонами, так що якщо ви хочете щось продати, то кращого способу просто не знайти.

В результаті проведення такого аукціона, відразу кілька великих компаній можуть вам запропонувати привабливу вартість за арештоване майно. Найчастіше, ця вартість може бути значно вищою за ту суму, яку зазвичай можуть запропонувати в деяких інших місцях. Отже, немає особливого сенсу ігнорувати такий шанс, адже вартість такого майна завжди буде нижчою за ринкову. Але у випадку з порталом Прозорро, у вас принаймні буде можливість уникнути найгірших результатів проведення угоди. Більш детально про реалізацію арештованого майна можна прочитати за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Ця інформація дасть вам можливість більш глибоко зануритися в суть проблеми і знайти найбільш оптимальні шляхи її вирішення.