Новости

Що потрібно знати щоб почати торгувати криптовалютою

Немає єдиного сайту для досліджень, але є кілька важливих сайтів. TradingView — хороший ресурс для вивчення технічного аналізу та ознайомлення з різними прогнозами. CoinMarketCap хороший для огляду ринку. Reddit, Twitter, Facebook та BitcoinTalk корисні для досліджень. Google – ваш друг. Пам’ятайте, що люди часто помиляються, навіть найкращі аналітики схильні помилятися більшу частину часу (особливо у короткостроковій перспективі).

Почати торгувати можна на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/ де є все необхідне для старту.

Стартовий набір

Стартовий набір полягає в тому, щоб переводити долари у найкращі криптовалюти, а потім назад у долари. У проміжках ви, швидше за все, захочете зберігати криптовалюту та обмінювати її на іншу. Таким чином, вам потрібні біржа та гаманець. Для мене не менш важливо автоматизувати торгівлю, перевіряти графіки та переконатися, що моя податкова інформація в порядку (звідси й інші пропозиції в наборі). Решта залежить від стратегії, стримування емоцій та уникнення шахрайства, — це збереження капіталу.

Криптовалюти можуть бути свого роду зоною бойових дій, тому консервативна тактика, така як усереднення входів та виходів та уникнення схем папмів та дампів, допомагає в цьому. З огляду на це, правильний стартовий набір, на мою думку, особливо складається з: Coinbase, Bitcoin, долари, Bybit, Ether, TREZOR, Cryptohopper, Tradingview і Cointracking (або інше програмне забезпечення, що допомагає вести облік криптовалют).

Уникайте комісій

Якщо ви поповните свій USD-гаманець Coinbase, потім переведете ці кошти на GDAX, а потім торгуватимете за допомогою лімітних ордерів на GDAX, ви зможете торгувати криптовалютою без комісії. В іншому випадку біржі та брокери зазвичай стягують комісію за ордери (іноді ринкові ордери коштують дорожче, іноді ні, це залежить від біржі).

Розуміння ордерів та книги ордерів

Книга ордерів — це місце, де розміщуються ордери на купівлю та продаж. Вони розміщуються разом із лімітними ордерами. Ринкові ордери – це миттєві ордери, які купують чи продають лімітні ордери. Стоп-ордери спрацьовують під час виконання цінових умов. Дізнайтеся більше про типи ордерів, перш ніж почати торгувати.

Форки

При форці монети ви отримуєте безкоштовні монети за її зберігання. Однак зберігати їх потрібно в офіційному гаманці або сторонній платформі, що підтримує форк. Форки — це приємний бонус, але не варто гнатися за ними, роблячи невдалі угоди або інвестиції. Дізнайтеся про форки, щоб не прогаяти вигоду від отримання безкоштовних монет.

Майнінг

Більшість людей не починатимуть з майнінгу. Однак якщо вам цікаво, ви можете ознайомитися з посібником з майнінгу для любителів, щоб зрозуміти, чи підходить він вам. В іншому випадку можна просто перейти на біржу https://www.bybit.com/uk-UA/ і почати торгувати криптовалютами.