Новости

Що потрібно знати про реалізацію земельних ділянок на електронних торгах

Реалізація земельних ділянок шляхом їх виставлення на торги – це один з напрямків, який найближчим часом може стати максимально популярним. Зняття мораторію на продаж сільськогосподарських угідь – це один з кроків, який дає багато можливостей великим підприємцям, які готові купувати величезні земельні території для ведення на них господарства.

Важливо зазначити, що земля – це невідновлюваний ресурс. Тобто, якщо використовувати її не зовсім правильно, то повернути її до початкового стану вже не є можливим. На сьогодні, загальна площа угідь становить більш ніж 60 млн. га.

Важливо зазначити, що частина цех земель є саме сільськогосподарськими, інша частина знаходиться в приватних руках. Близько 10 мільйонів гектар належить державі. Ви можете більш детально ознайомитися з особливостями земельного ринку країни, якщо перейдете за посиланням https://uub.in.ua/post/RinokzemlyogospetsifkakupitisgdlyankunaProzoroProdazh. Саме тут ви можете знайти корисну інформацію, яка допоможе вам більш серйозно розібратися в цьому питанні і отримати ефективні поради для їх подальшого використання.

Особливості ринку землі та реалізації земельних угідь на електронних торгах

На сьогодні, одним з єдиних прозорих варіантів, як можна гарантувати рівні умови для всіх учасників торгів є система ProZorro.

Відповідно, цілком можливо, що всі торги, пов’язані з реалізацією земельних ділянок будуть проводитися саме на електронних аукціонах.

Такий формат може гарантувати:

  • Доступ всім учасникам до торгів – тобто, брати участь в таких аукціонах зможуть не лише якісь окремо обрані компанії, а всі бажаючі. Важливо зазначити, що важливою умовою буде відповідність чітко заданим критеріям;
  • Зрозумілі вимоги – на електронних майданчиках завжди прописуються чіткі вимоги до кожного учасника. Це означає, що компанії зможуть відразу оцінити свої сили;
  • Здорову конкуренцію – кожен учасник матиме змогу зробити свою пропозицію, знаходячись в рівних умовах з іншими підприємцями.

Важливою умовою буде дотримання всіх вимог, які прописуються для учасників торгів. Тому, перед тим як подавати заявку на розгляд потрібно впевнитися в тому, що ви можете гарантувати виконання всіх умов.

Для більш детальної інформації, можна звернутися до технічної підтримки та отримати відповіді на будь-які запитання.