Новости

Основні етапи аукціонів землі

Практично кожного з нас коли-небудь торкнеться земельне питання, тому варто вже сьогодні почати цікавитися про те, що і як треба робити, щоб правильно розпорядитися своїми паями і отримати прибуток від земельних володінь. Для цього потрібно ознайомитися з порядком проведення аукціонів.

Зараз земельна реформа в Україні знаходиться на початковій стадії розвитку. Владою країни було прийнято рішення, що земля може реалізовуватися на аукціонах в мережі інтернет на базі перевіреної роками надійної системи Прозорро, про що є багато інформації по посиланню https://megasale.com.ua/torgy-zemleyu-na-auktsionah-prozorro-prodazhi/.

Перед аукціоном ви повинні отримати юридичний пакет документів від продавця і попросити свого юриста ознайомитися з особливими умовами продажу, документами на право власності, договорів оренди тощо.

Переконайтеся, що ви прочитали і зрозуміли всю інформацію, надану в лоті. Запитайте у свого юриста або геодезиста, якщо ви не впевнені в наданої інформації. Продаж майна на аукціоні є обов’язковою, тому потрібно бути впевненим, що ви знаєте все про майбутню покупку.

Якщо ви дійсно хочете придбати землю, ви можете подати свою пропозицію до дати аукціону. Також упевніться, що ваші фінанси дозволять участь в аукціоні, оскільки доведеться діяти швидко.

Аукціон

На момент аукціону ви повинні мати максимум інформації про земельну ділянку. Перш ніж піти на аукціон, перевірте, чи доступна ще ця власність для продажу. Можливо, продавець зняв лот з аукціону. Якщо торги залишаються в силі, ви можете прийняти в них участь, зробивши ставку через Інтернет.

Переконайтеся, що ви знаєте номер лота земельної ділянки, що Вас зацікавив, і знайомі з усією інформацією, в тому числі з початковою ціною. Не забувайте дотримуватися свого бюджету. У розпал торгів ви можете захопитися і зробити ставку більше, ніж можете собі дозволити.

Зазвичай аукціон проводиться з лотами в тому порядку, в якому вони вказані в анонсі торгів. Ставки будуть рости поступово, і ви повинні припинити торги, якщо пропонована ціна перевищує ваш бюджет.

Перевага аукціонів полягає в тому, що тут рівні умови для всіх учасників, і ви можете бачити, хто зацікавлений і скільки готовий заплатити за майно. Якщо на аукціоні ви будете діяти за своїм планом, в кінці кінців ви переможете і станете щасливим володарем заповітної земельної ділянки.