Новости

Класифікація лісової продукції на електронних торгах

Реалізація лісової продукції на електронних торгах – це вже досить популярне явище. Подібний формат закупівлі вважається одним з найбільш надійних. Більш того, це один з декількох легальних методів, як можна отримати великий обсяг деревини.

Що стосується формування вартості – це вже питання, яке потребує окремого розгляду. Вся справа в тому, що на ціну впливає велика кількість факторів. Перш за все – це сам тип деревини. Важливо розуміти, що сировина може відрізнятись за своїми експлуатаційними характеристиками

Відповідно, цей же пункт вказує на те, що вартість сировини може бути як досить високою, в разі якщо вона буде використовуватися при виробленні меблів, так і дуже низькою, якщо розглядати її як тверде паливо.

Як краще купувати сировину

Дерево – це один з тих матеріалів, якому знайдеться використання в різних напрямків. Це і є одна з вагомих причин, чому воно є настільки популярним. При цьому, важливо розуміти, що придбання сировини – це досить важливий процес.

Краще за все – це обирати саме електронний формат, який гарантує вам якість та безпеку при проведенні процедури.

Обираючи цікавий для себе лот, рекомендується звертати увагу на такі моменти, як:

  • Опис – одна з обов’язкових умов для лісових господарств полягає в детальному роз’ясненні та описі свого лоту. Відповідно, ви завжди можете детально ознайомитися з тим, що за деревина вам пропонується, чи є вона якісною, до якого класу її можна віднести й так далі. Більш того, ви навіть можете ознайомитись з фотоматеріалами, які будуть для вас дійсно корисними;
  • Конкуренція – багато залежить від того, наскільки конкурентоспроможною є ваша фірма. Ви повинні зарані оцінити свої можливості. Якщо ви розумієте, що в якомусь слоті у вас є не так багато шансів, то є сенс зайвий раз подумати, чи варто витрачати на цей свій час;
  • Майданчик – важливо, шукати цікаві вам позиції на тому електронному майданчику, в якому ви можете бути впевнені на всі сто відсотків. Як приклад, ви завжди можете розглядати сайт sale.uub.com.ua, який в цьому плані виглядає дійсно цікавим. Це вже перевірений часом ресурс, що має акредитацію в ПроЗорро та величезну кількість позитивних відгуків від користувачів.

По можливості, потрібно звертати увагу й на інші моменти. Їх дійсно багато і є сенс звертати увагу на ті аспекти, які можуть здаватися для вас дійсно важливими.

Класифікація лісопродукції

Як вже раніше згадувалося, ліс може бути різних типів. Відповідно, всі ці класи мають чіткі відмінності й по вартості. 

До найбільш популярних видів лісоматеріалів можна сміливо віднести:

  1. Ділову деревину;
  2. Дрова;
  3. Хворост;
  4. Хлисти.

Окремої уваги заслуговує ділова деревина, яка зазвичай буде найбільш дорого. Все тому, що використовується така сировина при виробництві меблів або ж проведенні якихось будівельних робіт. Як приклад зворотного типу продукції можна привести дрова, які частіше використовуються як тверде паливо. Не важко здогадатися, що якихось особливих вимог до такої сировини немає.

Ви можете почитати про все це більш детально, якщо перейдете за посиланням 

https://sale.uub.com.ua/news/lisoprodukciya-kupyty-na-aukcionah-prozorro-prodazhi..Це один з ресурсів, де завжди можна знайти багато корисної інформації. Більш того ,на електронному майданчику української універсальної біржі ви легко можете шукати самі оголошення про проведення торгів. Там же, ви можете звернутися до технічної підтримки та отримати відповідь на ті питання, що вам цікаві.