Новости

Кабінет на сайті Prozorro.Sale

Саме в кабінеті учасник може повністю формалізувати ідеї і мати можливість приймати участь у відкритих торгах. На будь-якій закупівельній платформі в першу чергу необхідно пройти реєстрацію. 

Як проходять торги на сайті

Якщо ситуація розвивається таким чином, що клієнт сам не може перейти за посиланням протягом періоду, коли аукціон ще триває, то буде вказано, що воно сформувалося в період очікування, тобто час до його початку. 

Крім того, існують різні варіанти з інформаційними блоками, тому що важливо враховувати кількість учасників і формувати їх від низької до високої ціни. Під час проведення аукціону деякі можуть на самому початку процесу знизити вартість, як і в останньому раунді, не вносячи ніяких метаморфоз і змін. Дозволяється оцінювати деякі відсотки кожного значення. Продавець може кілька разів повністю змінити вартість. 

Дозволяється починати зниження вартості в будь-якому раунді, всі раунди проводяться відповідно до попередніх і мають одну паралель, а в кінці останнього оголошуються всі результати та формуються дані про компанію, після розрахунки, стає відомим і ставки в рази зростають, формуючи нові пропозиції в кілька раундів.

Так як важливо подивитися, що саме формується в контексті і продумати, які методи використовуються для повного залучення підрядників до роботи, оскільки обсяг повинен оцінюватися в 20% від вартості і повністю формувати відносини з підрядником. Це повинен знати кожен замовник і учасник торгів, адже такі дані та знання допоможуть ефективно провести час на біржі та досягти бажаного результату, який допоможе створити рекомендаційні листи для тих клієнтів, які тільки починають працювати з аукціонною торгівлею.

Питання рекомендаційного характеру можуть бути відображені на економічному розвитку країни, а розробка тендерної пропозиції завжди має бути дуже ефективною. Це має бути повністю сформовані в структурі закупівель у Прозорро.Продажі і значно спростити всі процеси, що відбуваються з конкретною тендерною документацією, змістовно оглядати відкриту систему закупівель та оцінювати всі закупівлі в Prozorro. 

Як скласти звіт у системі Прозорро.Продажі 

Звіт у Prozorro.Sale формується та підписується особою, яка наділена такими повноваженнями від Клієнта. Публікація звіту в системі Prozorro.Sale вимагає подальших покрокових заходів: 

  1. В особистому кабінеті натисніть кнопку «Створити покупки»; 
  2. У меню натиснути рядок «Процедура закупівлі»; потім натисніть «Звіт про укладений договір».
  3. На екрані має відкритися форма звіту. Після правильного заповнення всіх пунктів форми натисніть на кнопку «Зберегти».
  4. У форму, що з’явиться, необхідно ввести дані про учасників закупівлі. Далі відкриється екран «Визначення переможця». Після завершення з’являється інтерфейс «Кваліфікація».
  5. До пункту «Визначення переможця» необхідно прикріпити скан рішення про завершення договору та натиснути кнопку «Завантажити».
  6. Якщо все зроблено правильно, відкриється кнопка Зберегти, після натискання на яку відкриється вікно «Застосувати ЕЦП».
  7. На номер телефону, який був вказаний при реєстрації на сайті Української енергетичної біржі, буде надіслано повідомлення про необхідність накладення ЕЦП. Зроблено звіт про укладений договір на платформі Prozorro.

На сайті Української енергетичної біржі є безліч вигідних пропозицій sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property. Учасником торгів ви можете стати вже сьогодні. Для цього достатньо пройти реєстрацію та внести гарантійний внесок. Після цього можна брати участь у торгах.

Як придбати земельну ділянку на УЕБ

На території України вже з минулого року можна побачити велике зростання придбання земельних ділянок через аукціони. Реалізованість таких питань стала можливою через певне функціонування різних вето. Багато жителів країни чекали, коли питання нерухомості можна буде вирішувати через законодавчу базу або аукціон. Коли будуть відкриватися торги і можна буде розголошувати питання про те, що тендери відкриваються для того, щоб землю можна було продавати за певною ціною, а це значно вище, ніж без аукціону, то реєстрація земельних ділянок проходитиме буквально моментально, виконавши лише кілька кроків на порталі української біржі.

Потрібно виконати кілька кроків і покупку буде здійснено: підібрати варіанти землі для покупки; поставити ставку на той лот, який найбільше підходить; збільшити грошову ставку; отримати перемогу; оформити усі документи.

Трапляються випадки, коли аукціон знімають за законом, але в такому разі просто обов’язково призначається наступна дата за даним лотом.