Новости

Які види нерухомості можна придбати на електронних торгах

Електронна форма торгів стає тільки більш популярною. Насправді, є досить багато факторів, які викликають подібну тенденцію. Один з них – це зручність. Більш того, на розвиток онлайн-торгів вплинула і ситуація з вірусом, яка привела до серйозних обмежень в плані скупчення людей. Як результат, компанії стали робити ще більший акцент на електронний формат закупівель.

Варто зазначити, що популярними залишаються всі види торгів. Не важливо, чи то є державні закупівлі, чи звичайні тендери або ж торги. Будь-який формат має велику кількість зацікавлених користувачів, яким дійсно вигідно всім цим користуватися.

Вибір електронного майданчика – це питання, яке залишається за самими користувачами. В якості прикладу хорошого ресурсу можна привести сайт tender.uub.com.ua. Це дійсно зручний та перевірений час ресурс, що має акредитацію в ПроЗорро, та величезну кількість позитивних відгуків від реальних користувачів.

Про які види нерухомості йде мова?!

Говорячи саме про нерухоме майно, стає зрозуміло, що це не той тип тендерів, які будуть популярними серед фізичних осіб та підприємців, які вперше вирішили взяти участь в торгах.

Продаж нерухомості – це досить серйозний напрямок, який потребує великих фінансів та чіткого розуміння системи, як саме працюють аукціони.

До числа нерухомого майна, яке можна знайти на аукціонах, можна віднести:

  • Житлові приміщення – це можуть бути квартири, які будуть купуватися для того, щоб в подальшому здаватися в оренду, або ж використовуватимуться за прямим призначенням;
  • Нежитлові приміщення – це можуть бути різні склади, гаражі й тому подібні об’єкти, які не призначені для того, щоб в них проживали люди;
  • Промислові об’єкти – це можуть бути певні приміщення, де раніше були якісь цехи, фірми й тому подібні установи;

Частково сюди можна навіть віднести земельні ділянки, які також є нерухомим майном. Звичайно, між цими типами майна є певна різниця, але обійти цю категорію стороною також було б не зовсім правильно.

Ваше завдання – це особисто визначитися з тим, який тип нерухомості вас зацікавив. Далі, потрібно буде ознайомитися з особливостями проведення таких торгів і зробити з цього певні висновки. Якщо підійти до вирішення цього питання серйозно, то зробити це буде достатньо просто. Головне – це вміти аналізувати всю отриману інформацію та правильно її використовувати.