Новости

Продати ліс-кругляк сосни в Житомирі на УЕБ

У Житомирі продаж колоди сосни прозоро стартує в сертифікованих точках, починаючи з лютого минулого року. Новий проект ініційовано Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища.

Які зміни відбулися завдяки цьому проекту? Лісові компанії повинні продавати великі обсяги необробленої деревини виключно через електронні аукціони. Брати участь у ній може будь-хто на українській Генеральній біржі.

Процес продажу журналів пов’язаний зі скандальними історіями та планами корупції. Це спонукало уряд звернутися до інноваційного інструменту в цьому відношенні, а саме до прозорої системи. Завдяки чесним і відкритим угодам заготовленої деревини велика частина товару, нарешті, вийшла з тіньового ринку.

Як продати ліс-кругляк на електронній біржі

У Житомирі закупівля соснового круглого лісу здійснювалася відповідно до «Порядку реалізації пілотного проекту електронного аукціону з продажу необробленого лісу», затвердженого Кабінетом Міністрів. Представники зелених компаній повинні продавати велику кількість сировини на публічних аукціонах. Так що на офіційному сайті вона прозора і в продажу можна знайти багато товарів, розмір яких становить 130кубів і більше, вартість починається від 180 000 грн. Прозорість всієї інформації, пов’язаної з аукціоном, є головною перевагою відкритої торгівлі деревиною, і у вас є можливість брати участь в торгах на Українській універсальній біржі. Всі дані можуть бути легко перевірені, а при необхідності можуть бути зроблені запити.

Крім того, зазначена інформація перенесена в нещодавно створений єдиний електронний облік деревини. Така програма дозволяє контролювати процес раціонального використання лісових ресурсів з моменту вирубки до продажу лотів аукціону.

Продаж необробленої деревини на відкритому вигідний для господарства України, а також дуже зручний для пересічних користувачів.

Для того, щоб мати можливість проводити публічні угоди, достатньо зареєструватися на сайті Української Генеральної біржі, затвердженому Міністерством економічного розвитку на чотирьох рівнях, і електронна система УЕБможе бути офіційно використана.

На сайті організації діє зручна пошукова система, за допомогою якої Ви зможете швидко знайти потрібну вам продаж і аукціон пиломатеріалів. Варто відзначити, що на початковий бюджет цієї партії впливає не тільки кількість, але і якість сировини (всього чотири різновиди).

Якщо вас зацікавила ця інформація, переходьте за посиланням та читайте більше про аукціони: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-zhtomri-na-prozorroprodazhi/