Новости

Послуги на УУБ та її головні переваги

Для тих, хто бажає придбати держмайно через систему ProZorro.Sale, передбачено декілька десятків електронних торгівельних майданчиків, серед яких особливо виділяється Українська універсальна біржа (УУБ). До послуг користувачів, що зареєструвалися на цій платформі, представлено наступне:

  • доступ до повної бази даних усіх актуальних аукціонів;
  • доступ до навчальних матеріалів щодо роботи на майданчику;
  • доступ до розсилки з цікавими лотами;
  • можливість прийняти участь у будь-якому аукціоні;
  • можливість скористатися незалежною експертною оцінкою майна;
  • можливість задати питання працівникам служби підтримки, що надають консультаційні послуги.

Для організатора торгів (продавця) взагалі не передбачено жодних внесків. В свою чергу учасники аукціонів повинні сплатити гарантійний, а також реєстраційний внесок. Тарифи на всіх майданчиках є однаковими.

Особливості інтерфейсу

Інтерфейс біржі створений для зручності користувачів, тому самостійно розібратися в роботі системи зможе кожен впевнений користувач ПК. На сайті торгівельного майданчику представлені: об’єкти малої приватизації; майно банкрутів; арештоване майно; необроблена деревина, транспортні засоби, металобрухт, тощо. Тут також можна придбати права на користування надрами, а також багато чого іншого.

Напрямки роботи біржі

Біржа займається всіма напрямками публічних закупівель, продажу держмайна та майна комунальної форми власності. Тут можна придбати будь-який товар: від скріпки до автомобілю. Є тут навіть товар, що був конфіскований митницею. Він продається по заниженій ціні, тому придбати його захоче багато бажаючих.

Завдяки новому механізму боротьби з контрабандою в Україні конфіскованого майна стало більше. А воно повинно десь продаватися. І ось для того, щоб зробити ринок конфіскату прозорим та відкритим, держава зобов’язала продавати конфісковану продукцію через відкриті онлайн торги. Більше цікавої інформації про це ви знайдете тут https://sale.uub.com.ua/filter/seized-property.

Торги, що проводяться в онлайні, вигідні обом сторонам договору: як продавцеві, так і покупцю. Продавець значно економить на організації звичайного аукціону, для якого потрібно підготувати приміщення та вирішити багато організаційних питань. В свою чергу покупцеві не потрібно нікуди їхати, він може придбати необхідний товар, сидячі в себе в офісі або навіть знаходячись вдома.

Також суттєвою перевагою цієї біржі є те, що вона створена на базі найсучаснішого програмного забезпечення, тому на ній не буває збоїв навіть за умови значного навантаження. А завдяки тому, що дані учасників торгів надійно шифруються, вони не потраплять в треті руки. УУБ гарантує максимальний рівень доступності та безпеки.

Спостерігати за ходом аукціону можуть всі, хто забажає. Але дані переможця стануть відомими лише після його закінчення. Це дозволило запобігти створенню корупційних схем, що панували на українському ринку продажу держмайна багато років підряд.