Діамантбанк продає колекційну монету «Європа»


До асортиментного ряду монет Діамантбанку приєдналася срібна колекційна монета «Європа» відомої серії «Континенти», що випущена  Монетним двором Польщі. Особливої уваги заслуговує футляр з декоративною обкладинкою, створений спеціально для даної монети.

На реверсі монети представлені шість найбільш характерних і впізнаваних будівель з різних історичних епох і регіонів «Старого континенту»: Тауерський міст в Лондоні, Кельнський собор в Кельні, Собор Василя Блаженного в Москві, Ейфелева вежа в Парижі, Колізей в Римі та Парфенон в Афінах.

На аверсі, що є загальним для всієї серії, представлені атрибути, пов'язані з географією, подорожами і відкриттями – глобус, підзорна труба і карта.

Монета викарбувана зі срібла 999-ої проби, має розмір 41.6 x 55.6 мм, вагу – 56.56 г.

З асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна ознайомитися на офіційній сторінці банку.

Отримати більш детальну інформацію про монети та банківські метали можна зателефонувавши до Інформаційного центру Банку за номером 0 800 308 303 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів по всій Україні).

Інші новини