«ОСВІТНІЙ WEEKEND»: елітна освіта за кордоном стає ближчою!

Партнер DiamantClub – освітня агенція Східної Європи DEC education 1 та 2 лютого у столичному готелі Fairmont Grand проведе «ОСВІТНІЙ WEEKEND» — захід для батьків і дітей, присвячений кращим мовним курсам та програмам середньої і вищої освіти за кордоном.

Подію відзначатиме участь представників престижних навчальних закладів з усього світу, зокрема: 25 мовних центрів та таборів із відділеннями у понад 20 країнах; 21 елітної приватної школи з Великобританії, Канади, США та Швейцарії; 4 найбільших міжнародних центрів довузівської підготовки; 13 престижних університетів і вищих шкіл із Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії.

На вікенд запрошуються сім’ї, що планують надати коштовну західну освіту для дітей і бажають отримати актуальну інформацію від представників навчальних закладів та експертів агенції.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті агенції DEC education. Адреса проведення — Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Нагадаємо, що учасникам DiamantClub надаються спеціальні знижки на послуги агенції при пред’явленні VISA Platinum або кобрендової картки.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.
http://dec-edu.com

Інші новини