Клініка Літус – новий партнер Diamantclub

Клініка Літус заснована в 1999 році. Це клініка безпечних лазерних технологій і технологій майбутнього найвищого класу в області дерматології, естетики і косметології, які вже сьогодні допоможуть зробити крок до здоров'я і досконалості вашої індивідуальності.

 

Експерти клініки постійно стежать за новинками у галузі медицини краси і успішно застосовують їх у своїй практиці. Адже нові технології - це щадні технології, вони допомагають навіть тим, кому колишні класичні методи були недоступні за медичними показаннями. Клініка застосовує індивідуальний комплексний підхід у лікуванні захворювань і у рішенні естетичних проблем професійними фахівцями із багаторічним досвідом роботи. Вони використовують новітні методи і авторські методики, які безпечні для здоров'я людини, із їх допомогою досягають природності результатів з мінімальним терміном реабілітації.

 

Члени DiamantClub отримують знижку у розмірі 10% за умови оплати карткою Visa Platinum та у розмірі 15% за умови оплати карткою Visa Infinite.
 

www.litus.com.ua

м. Київ, вул. Льва Толстого, 25
(044) 461 94 90
(044) 501 12 10

Інші новини