DiamantClub представляє нового партнера – ресторан Guramma

Епіцентром гастрономічних новин стає новий заклад на столичній ресторанній карті – Guramma, яке розташувалося у легендарному місці на дніпровських пагорбах.


Guramma – це ресторан для гурманів і витончених цінителів нового смаку продуктів азіатської кухні.
Guramma – вдале поєднання сучасної азіатської гастрономії, вишуканого інтер'єру і дивовижної атмосфери, яка поєднує у собі сувору солідність і досить сміливі рішення.


На кухні нового ресторану керує шеф Ентоні Тошио Кандо – японець, який народився у Токіо, виріс в Каліфорнії, набирався майстерності у кращих закладах Лас Вегаса.


У барі ресторану Guramma можна відзначити унікальну для Києва колекцію японського віскі. Всього в ресторані представлено більше, ніж 20 видів віскі. А шанувальники традиційного японського алкоголю зможуть спробувати близько 35 видів саке, більшість з яких також є унікальними для нашого міста.


Група ресторанів Kelembet Restaurants об'єднує у своїй мережі найпрестижніші та вишукані заклади Києва. Незмінною ознакою мережі є високі вимоги до якості продуктів на кухні, а також до професійного рівня співробітників і персоналу. Завдяки цьому Kelembet Restaurants не перший рік заслуговують найвищу оцінку та любов гурманів.

Guramma. Modern Asia.
Київ, Дніпровський узвіз, 1
+380 44 23 773 23
+380 97 999 32 88
12:00 - 00:00
www.kelembetgroup.com
www.facebook.com/GurammaModernAsia

 

Членам DiamantClub  надається знижка 20% при пред’явленні дисконтної картки Kelembetgroup.

Деталі на сайті партнера: kelembetgroup.com

Інші новини