DiamantClub представляє нового партнера – Vika Kosova

Дизайнер і художниця Вікторія Косова-Рахімова заснувала власний бренд Vika Kosova, головна концепція якого перенести свої картини з полотна на тканину, що робить кожен елемент колекцій абсолютно самобутнім.

 

Вікторія приймає рішення повністю присвятити себе написанню картин та створенню жіночних нарядів. У 2013 році з успіхом пройшла її перша виставка «Відбитки тіла», кожна з 20 представлених робіт - це свого роду історія про красу і багатогранності жінки, ода жіночій красі і витонченості. Героїні картин Вікторії Косової-Рахімової повністю виткані з протиріч, вони поєднують в собі ніжність і силу одночасно, боязкість і рішучість, витонченість і агресію. Полотна в якості художнього принта якнайкраще прикрашають сукні та роблять його власницю неповторною.

 

Цього року дизайнер випустила свою дебютну колекцію, виконану з натурального шовку і шифону, явними фаворитами автора в кольорах стали природні і пастельні відтінки. А у вересні пройшло офіційне відкриття першого бутика бренду Vika Kosova, в якому зібрані всі вироби дизайнера і будуть представлені наступні колекції.

 

Учасники DiamantClub отримають знижку у розмірі  10% при пред'явленні карток Visa Platinum та 15% при пред'явленні карток  Visa Infinite.

Деталі на сайті партнера: vikakosova.com

Інші новини