Ювелірний Дім «Лобортас» – новий партнер DiamantClub

Ювелірний Дім «Лобортас» є яскравим представником ювелірного мистецтва ХХI століття, протягом останніх десятиліть веде активну виставкову, представницьку та просвітницьку діяльність у всьому світі, популяризуючи високе ювелірне мистецтво. Твори, створені Домом «Лобортас», неодноразово відзначалися світовими нагородами і входять в зібрання кількох національних музеїв.


В активі Дому «Лобортас» - персональна виставка в Метрополітен-музеї, Нью-Йорк; виставка в рамках засідання Всеукраїнської Ради Церков, Єрусалим, Ізраїль; виставка в рамках офіційного прийому президентом України короля Швеції Карла Густава і королеви Сільвії; персональна виставка на Монтенаполеоне, Мілан, Італія; виставка в Державному Ермітажі, Санкт-Петербург, Росія; участь у The JCK Las Vegas Show, Лас-Вегас, США; виставка в рамках урочистого прийому посольства України в Королівстві Данія та багато інших міжнародних і офіційних виставок.


Крім того, Класичний ювелірний Дім «Лобортас» спеціалізується на створенні особливих предметів ювелірного мистецтва, що мають велике історичне значення. Серед створених робіт  - еталони ювелірної майстерності XXI століття, в тому числі перстень «Царівна Лебідь», що став рекордом світу й занесений в книгу рекордів Гіннеса. Мистецькі ювелірні шедеври Дому «Лобортас» представляються й експонуються у найвідоміших музеях світу,  належать главам держав, релігійним лідерам, міжнародним  організаціям та світовій еліті.


Учасники DiamantClub отримають знижку у розмірі  10% від при пред'явленні карток Visa Platinum та 15 % при пред'явленні карток Visa Infinite.

Деталі на сайті партнера: lobortas.com

Інші новини