Бутік Graff – новий партнер DiamantClub

Бутік Graff у Києві – це розкішне та просторе місце, що дозволяє ідеально демонструвати найпрекрасніші у світі ювелірні прикраси.

 

У київському бутіку Graff можна буде купити всю класику діамантів: кольє, кулони, сережки, браслети та кільця, а також годинники, що недавно з'явилися в асортименті коштовностей марки. Всі ювелірні вироби компанії відрізняються строгістю та лаконічністю. У бутіку представлені білі, жовті, блакитні, зелені, червоні та рожеві діаманти різних розмірів, але візитною карткою Graff вважаються жовті діаманти.

 

Потрапити сюди, як і в будь-який інший заклад VIP-класу, можна тільки за попереднім записом, що надає ювелірному бутіку особливий «клубний» шарм. Саме те, що Graff працює у форматі закладу закритого типу, гарантує його гостям повний індивідуальний сервіс найвищої категорії обслуговування, створює особливу атмосферу, перетворюючи вибір та купівлю коштовностей у таїнство.

 

Ювелірні прикраси Graff являють собою справжній витвір мистецтва, яке вдало поєднує в собі природну красу та людську працю.

 

Учасники DiamantClub отримають знижку у розмірі 20% при пред'явленні карток VISA Platinum та 25% – при пред'явленні карток VISA Infinite.

Деталі на сайті партнера: www.graffdiamonds.com

Інші новини