«Любимый Дядя» – новий партнер DiamantClub

«Любимый Дядя» – сьомий за рахунком і перший у Києві проект Дмитра Запорожця та харківської сім'ї First Line Group.

 

Наш Дядя космополіт, його життя – це подорожі та відкриття. Кожен куточок помешкання відображає те місце на планеті, яке він відвідав або збирається відвідати. Яскраві мопеди, вінтажні меблі, колекція шоломів, годинників та плюшевих ведмедиків – тут завжди цікавіше, ніж вдома, але так само затишно і тепло. Книжкові полиці повні зібраннями творів світової класики, а в бібліотеці горить камін. Дядько любить харківських митців Андрія Гладкого та Олексія Малюка, тому весь будинок заповнений їхніми роботами.

 

Кухня

Останнім враженням нашого мандрівника став Середній Схід, його яскравий характер і колорит. Кухня – це авторське виконання варіацій на класичні страви Марокко, Ізраїлю, Іраку, Єгипту, Туреччини та Греції. Ви зустрінете ліванський табуле, ізраїльський хумус, мароканску шакшуку, бурекаси, що вже стали культовими, палестинський бабагануш та багато іншого. Наша кухня – це місце зустрічі сотень інгредієнтів та поєднань.

 

Члени DiamantClub отримають знижку в розмірі 20% від чеку при пред'явленні карток VISA Platinum або VISA Infinite від Діамантбанк на обіднє меню, на замовлення торта і на замовлення з собою.

Інші новини