DiamantClub представляє нового партнера – лаунж-ресторан “Buddha-bar”

Кажуть, і це звучить переконливо, що візит до “Buddha-bar” можна порівняти із візитом до SPA, настільки сильна позитивна енергетика цього місця. Повне занурення у світ витончених задоволень і безтурботна атмосфера релаксу – ось лише декілька “за”, щоб хоча би один раз побачити Buddha-bar і повернутися знову.

 

Перший у світі Buddha-bar було відкрито у 1996 році в Парижі недалеко від площі Згоди. Концепція та ідея належить Раймону Візану. За 18 років ґламурна резиденція Будди не тільки не втратила своєї популярності, а навпаки, надбала блискучих близнят у найбільших містах світу: Дубай, Бейрут, Каїр, Київ, Лондон, Сан-Паоло, Джакарта, Монте-Карло, Прага, Каракас, Мехіко, Тбілісі, Маніла, Москва, Санкт-Петербурґ.

 

Частими гостями “Buddha-bar”, у якій би точці планети він не знаходився, називають Рода Стюарта, Мадонну, Джоні Деппа, Камерон Діас, Дженіфер Лопес.

 

Одне з найкультовіших місць світу – ресторан “Buddha-bar – відкрито в Києві влітку 2008 року. Він став першим світовим ресторанним брендом, що з’явився в Україні. Після завершення будівництва тривалої праці вимагало внутрішнє оздоблення закладу. Так, наприклад, обов'язкову для всіх закладів “Buddha-bar” статую Будди створили спеціально для Києва в Таїланді. Диво таїландських скульпторів коштувало 40 000 євро, а його монтаж тривав декілька днів і вимагав спеціальних знань. Тому збирати скульптуру прилетіли майстри з Таїланду.

 

Кухні “Buddha-bar” відводить особливе місце. При насиченому, найчастіше нічному, способі життя “Buddha-bar” пропонує виняткову паназіатську кухню, засновану на поєднанні східних стилів та філософії. Ми не будемо, та й не маємо права, відходити від канонів, що склалися роками.

 

Музика в "Buddha-bar" посідає окреме, почесне місце. Перший діджей "Buddha-bar" Paris – тунісець Клод Шале втілив неперевершену музичну концепцію, що згодом завоювала цілий світ. Вдосталь помандрувавши Індією, Індонезією, Непалом, уроженець Тунісу осів у Франції та створив такий напрямок у музиці, в якому вдалося поєднати, здавалося б, непоєднуване – драйв Заходу та духовні азіатські мотиви. Сьогодні головним послідовником Клода Шале є резидент Buddha-bar DJ Ravin, який вдало продовжує та вдосконалює музичну концепцію світової мережі Buddha-bar.

 

Держателі платіжних карток VISA Platinum та VISA Infinite отримають можливість додатково замовити будь-яку позицію з меню ресторану на суму у розмірі 10% від суми рахунку.

Деталі на сайті партнера: buddhabar.com.ua

Інші новини