DiamantClub представляє нового партнера – Академія сучасної освіти А+

Академія сучасної освіти А+ – це сучасний культурно-освітній центр, який об'єднав у собі центр раннього розвитку дітей, дитячий садок, початкову школу, музичну та спортивну школи. В Академії сучасної освіти представлений найширший у столиці перелік напрямів (більше 20), які задовольнять інтереси будь-якої дитини і дорослого. Незалежно від того, цікава Вам музична школа чи школа танців, уроки футболу або курси іноземної мови, тут можна знайти найрізноманітніші заняття для дітей віком від 1 року і старше.

 

У центрі раннього розвитку створені сприятливі умови для повноцінного фізичного, пізнавального, естетичного і соціального розвитку дитини дошкільного віку. Комплексна програма, яка розроблена фахівцями центру, розрахована на 5 років навчання і враховує психологічні особливості розвитку дітей від 1 року до 7 років, а також їх пізнавальні та комунікативні потреби.

 

Дитячий садок складається з 9 блоків для молодших, середніх і старших вікових груп. Кожен блок включає: простору ігрову кімнату, спальню і окремий туалет з душем. Малюків чекають інноваційні методики, складені з урахуванням досвіду західних колег, 4-х разове харчування та 20 додаткових занять на тиждень, крім основної програми навчання.

 

Початкова школа I ступеня (1-4 клас) з поглибленим вивченням іноземних мов - це сучасний навчальний простір. Робота школи здійснюється за програмою затвердженою МОН України. Для школярів розроблений режим повного дня, який дозволяє ефективно комбінувати основну шкільну програму, численні додаткові заняття, комплексне триразове харчування і відпочинок. Школа співпрацює з Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

 

Академія Сучасної Освіти А+ розташована академія на лівому березі на території мальовничого житлового комплексу «Комфорт Таун».

 

Учасники DiamantClub отримають знижку у розмірі 10% від при пред'явленні карток VISA Platinum та VISA Infinite на послуги дитячого садочку та початкової школи та безкоштовне відвідування одного пробного групового заняття за любим освітнім напрямком у центрі раннього розвитку.

Деталі на сайті партнера: academy.com.ua.

Інші новини