Ювелірний Дім VICENZA – новий партнер DiamantClub

Ювелірний Дім VICENZA – це мультибрендовий бутік, у якому представлені такі відомі бренди, як RobertoBravo та AnnamariaCammilli. RobertoBravo – італійська компанія, що вже понад 40 років дивує світ своїми золотими прикрасами. Новаторство, незвичайність, епатажність і унікальність – основні принципи діяльності ювелірного дому RobertoBravo в усьому світі. Вишукані та незрівнянні колекції від RobertoBravo – це розмаїття квітів і гармонія коштовного каміння, що втілює історію кохання у квітучому саду. Ці витвори мистецтва роками зберігатимуть Ваші почуття та зізнання.

 

AnnamariaCammilli – це художниця-скульптор, яка живе та працює у Флоренції. Створені нею ювелірні прикраси вирізняються єдиним стилем, натхненним самою природою. Шість ексклюзивних відтінків золота і природна досконалість – ось секрет вишуканості й елегантності прикрас від AnnamariaCammilli.

 

Члени DiamantClub можуть скористатися знижкою у розмірі 15% при пред'явленні картки VISA Platinum, 20% – при пред'явленні картки VISA Infinite.

Деталі на сайті партнера: www.robertobravo.ua.

Інші новини