Exclusive Group – новий партнер DiamantClub

«Exclusive Group» — це визнаний лідер у сфері створення комерційних та індивідуальних інтер’єрів «під ключ», готовий запропонувати усе необхідне - від сходів до кавового сервізу.

І не важливо, ви хочете замовити інтер'єр «під ключ» або вам для повного щастя не вистачає маленької вази — ми завжди готові запропонувати вам чашку ароматної кави і задовольнити Ваш будь-який інтер’єрний каприз.

 

Це компанія з бажанням і можливістю зробити Ваш будинок краще, зручніше і затишніше. Компанія з гнучкою діловою позицією - здатна працювати у будь-якому ціновому сегменті.

Компанія з широкою цільовою аудиторією – працює з приватними та оптовими клієнтами, дилерами, дизайнерами і архітекторами, об’єктами сфери HoReCa.

 

Компанія, чий авторитет підтверджений офіційними партнерськими договорами з більш ніж 800 фабриками Європи, Америки, Ближнього та Дальнього Сходу.

Компанія з ім’ям, яким дорожить, що виявляється в максимально уважному відношенні до абсолютно кожного свого клієнта.

 

Члени DiamantClub можуть скористатися знижкою в розмірі 15% при пред'явленні картки VISA Platinum і знижкою в розмірі 30% при пред'явленні картки VISA Infinite.

Деталі на сайті партнера: www.exclusive.com.ua.

Інші новини