Компанія Noblesse – новий партнер DiamantClub

Компанія Noblesse – провідний український дистриб’ютор швейцарських годинників і дорогоцінностей світових ювелірних брендів.

 

До мережі Noblesse входять 2 монобутіка італійської ювелірної марки Damiani, а також 10 мультибрендових ювелірно-годинникових бутіків у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі.

 

Noblesse офіційно представляє в Україні більше ніж 60 брендів, серед яких видатні мануфактури Швейцарії Ulysse Nardin, Breitling, Franck Muller, IWC, Zenith, Jaeger-LeCoultre, Christophe Claret, Romain Jerome, а також відомі ювелірні компанії Італії, Франції та Америки – Damiani, Boucheron, Crivelli, Pasquale Bruni, Palmiero, Mikimoto, Jacob & Co.

 

В бутіках Noblesse представлені головні прем’єри, бестселери, основні тренди ювелірної та годинникової моди. Це годинники рівня Grand Complication зі складними механізмами турбійона, вічного календаря, хвилинного репетира, а також лімітовані та регулярні колекції спортивних хронографів, класичних, концептуальних та ювелірних моделей. Крім того, це лаконічні щоденні прикраси і розкішні вечірні сети, обручки, рідкісні дорогоцінні камені.

 

Для забезпечення якісного післяпродажного обслуговування швейцарських годинників компанія Noblesse заснувала єдиний в Україні сертифікований сервісний центр по ремонту складних годинникових механізмів.

 

Учасники DiamantClub можуть скористатися знижкою в розмірі 15% при пред'явленні картки VISA Platinum та 20% при пред'явленні картки VISA Infinite.

Деталі на сайті партнера: www.noblesse.com.ua.

Інші новини