Компанія Genex ("Дженекс" Украина) – новий партнер DiamantClub

GENEX – це провідна компанія в Україні у сфері генетичного тестування.

 

Поєднавши передові молекулярно-біологічні та інформаційні технології, компанії GENEX вдалося створити унікальний вид лабораторної діагностики. Він дозволяє виявляти спадкову схильність до найрізноманітніших захворювань, ефективно передбачати індивідуальний вплив на людину тих чи інших препаратів тощо. Тим самим, сприяючи покращенню здоров’я та продовженню молодості людини.


Спектр послуг, розроблених компанією GENEX, відповідає потребам найширшого кола людей. Для клієнтів пропонується визначення схильностей до різноманітних недуг, діагностику спадкових захворювань, прогнозування індивідуальних реакцій на медикаменти, аналіз метаболізму, особливостей фізичних характеристик, підбір індивідуальних дієт тощо.


У своїй роботі компанія GENEX опирається на інноваційні медичні технології, ультрасучасне лабораторне обладнання, досвід провідних експертів у сфері ДНК-тестування, які спеціалізуються на окремих напрямках медицини.

 

Члени DiamantClub можуть скористатися знижкою в розмірі 10% за пред'явленням карток VISA Platinum та 15% за пред'явленням карток VISA Infinite.

 

Деталі на сайті партнера www.genex.ua.

Інші новини