Порше Центр Київ Аеропорт серед партнерів DiamantClub

Порше Центр Київ Аеропорт – найбільший в Україні та у Центральній та Східній Європі офіційний дилерський центр Porsche, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

 Порше Центр Київ Аеропорт входить до еліти флагманських дилерів Porsche Exclusive та Porsche Driver`s Selection у світі та є єдиним в Україні флагманським дилером, пропонуючи широкий асортимент рішень для індивідуалізації автомобілів Porsche за допомогою дизайнерського і технічного тюнингу кузова та салону – від окремих змін до комплексних модифікацій для задоволення персональних вподобань кожного клієнта.

Порше Центр Київ Аеропорт – прагнення завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche.

Для членів DiamantClub – власників платіжних карток VISA Platinum та VISA Infinite спеціальні умови  при замовленні автомобіля Porsche у дилерському центрі «Порше Центр Київ Аеропорт».


Деталі на сайті партнера porsche.ua/dealers/kiev

Інші новини