«Порше Центр Київ Аеропорт» – новий партнер DiamantClub

«Порше Центр Київ Аеропорт» – найбільший в Україні та у Центральній та Східній Європі офіційний дилерський центр Porsche, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

«Порше Центр Київ Аеропорт» входить до еліти флагманських дилерів Porsche Exclusive та Porsche Driver`s Selection у світі та є єдиним в Україні флагманським дилером, пропонуючи широкий асортимент рішень для індивідуалізації автомобілів Porsche за допомогою дизайнерського і технічного тюнингу кузова та салону – від окремих змін до комплексних модифікацій для задоволення персональних вподобань кожного клієнта.

«Порше Центр Київ Аеропорт» – прагнення завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche.

Для членів DiamantClub – власників платіжних карток VISA Platinum та VISA Infinite передбачені спеціальні умови та знижки при замовленні автомобіля Porsche у дилерському центрі «Порше Центр Київ Аеропорт».

 

Детальніше www.porsche.ua

Інші новини